Глава наркокартелю Sinaloa визнав свою провину: детали сенсаційної справи.
Відомий наркобарон Мексики зізнався у звинуваченні у торгівлі наркотиками
Як повідомляє The Sun: Ісмаель "Ель Майо" Замбада, 77 років, який співзасновував картель Сіналоа разом із Ель Чапо, визнав, що протягом понад п'ятдесяти років затоплював США кокаїном. Протягом своєї злочинної кар'єри картель став однією з найбільш продуктивних організацій в історії.
Я вибачаюся за все це, та беру відповідальність за свої дії.
Ель Майо визнає свою участь у злочинних діях картелю, до яких входило розповсюдження кокаїну, героїну та інших наркотиків у США, що призводило до насильства в Мексиці.
Я також вибачився перед тими, хто "страждав або постраждав через мої дії".
Розвиток Картелю Сіналоа
Картель Сіналоа заснований наприкінці 1980-х років і став наймогутнішою злочинною організацією в Мексиці з глобальним проникненням. Під керівництвом Ель Майо і Ель Чапо він став найбільшим гравцем у наркоторговлі.
Завдяки своєму зізнанню в провині, Замбада нарешті признав, що керував злочинною діяльністю картелю, включаючи хабарництво мексиканських влад, щоб дозволити наркоторгівлю в США.
Правові наслідки та майбутня вирок
Генеральний прокурор США Пем Бонді привітала зізнання провини Замбада як перемогу, забезпечуючи йому довічне ув'язнення. Замбада був заарештований в Техасі минулого року після того, як на нього підстерігла син Чапо.
Незважаючи на твердження, що його викрали і привезли до США проти його волі, Замбада визнав провину. Йому загрожує довічне ув'язнення та фінансові санкції у розмірі мільярдів доларів.
Під час свого виступу в суді, Замбада розкрив свою участь у наркоторгівлі зі своїх підліткових років, розкриваючи свою роль у транспортуванні мільйонів кілограмів кокаїну до США.
Вважаючись стратегом картелю, Замбада відіграв ключову роль у повсякденних операціях організації як переговорник і укладач угод, залучений до торгівлі фентанілом та метамфетаміном.
Після довгих років уникання відповідальності, провідний член Картелю Сіналоа визнав свою провину та готовний витратити весь свої довічний термін у в'язниці. Замбада також повинен буде сплатити величезні фінансові санкції.Читайте також
- Сили оборони завдали ударів по Криму: уражено мости, станцію РЕБ та розвідку РФ
- Сили оборони завдали потужних ударів по Криму: уражено міст, аеродроми та РЕБ
- США попередили Польщу про напад Росії: удари дронами та вторгнення з Білорусі
- Удари дронів по РФ зросли на 1 150%: скільки цілей вражено у червні
- Польща готова до відсічі РФ: розвідка США попереджає про загрози на сході НАТО
- Україна готує план знищення до 50 тисяч окупантів на місяць: нова стратегія оборони

