Енергетики України відновлюють світло та тепло: понад 250 бригад працюють після обстрілів.
Відновлення енергетичної інфраструктури в Україні
Як повідомляє Novyny.live: Енергетики України активно працюють над відновленням електропостачання та теплопостачання після нещодавніх російських обстрілів. За інформацією першого віцепрем'єр-міністра Дениса Шмигаля, наразі понад 60 бригад електриків задіяні в процесі відновлення енергетичної інфраструктури, тоді як 193 бригади зосереджені на поверненні тепла до домівок українців.
На сьогодні в Києві та області вдалося ввести 20 МВт потужності, що свідчить про поступове відновлення енергетичних ресурсів. Окрім того, в рамках гуманітарної допомоги було доставлено понад 190 тонн товарів, з яких 115 тонн вже розподілено серед тих, хто цього потребує. Загалом на закупівлю обладнання для відновлення енергетичної інфраструктури анонсовано понад 82,5 млн євро.
"Нарощуємо потужність розподіленої генерації. Усі установки мають працювати, а не просто стояти." Денис Шмигаль
Також він висловив сподівання на додаткові внески до Фонду підтримки енергетики, які анонсували такі країни, як Швеція, а також організації, зокрема Єврокомісія, Данія та Німеччина. Важливою новиною стало отримання 6 млн євро грантової підтримки від Австралії для підтримки енергетики України.
Міжнародна підтримка та значення відновлення
Відновлення енергетичної інфраструктури в Україні є критично важливим завданням, оскільки воно безпосередньо впливає на життя населення та стабільність в країні в умовах війни. Залучення міжнародної допомоги, зокрема грантів та фінансування, підкреслює солідарність світової спільноти з Україною в її прагненні відновити енергетичну автономію.
Такі зусилля є важливими для забезпечення надійного постачання електроенергії та тепла, що в свою чергу сприяє покращенню умов життя українців.
Читайте також
- Зарплата нардепів зросла на 8–9 тисяч: скільки отримують депутати зараз
- Зарплати в уряді за травень: Шмигаль отримав майже 129 тисяч гривень
- Шмигаль назвав чотири рівні енергетичної стійкості України: деталі програми
- Україна та Туреччина обговорюють новий маршрут постачання газу: що відомо
- Зеленський провів спеціальну нараду: нові рішення щодо ППО, обміну та енергетики
- Рекордні зарплати уряду 2025: Ляшко, Сибіга та Улютін очолили рейтинг

