Енергосистема України в надзвичайному режимі: де найскладніша ситуація зі світлом.
Енергосистема України в надзвичайному режимі: де найскладніша ситуація зі світлом
Як повідомляє TSN.ua: Ситуація в енергосистемі України залишається складною, особливо в Києві та області. Внаслідок атак знеструмлені споживачі в кількох областях, над відновленням світла працюють бригади енергетиків. Станом на 22 січня 2023 року відзначається застосування мережевих обмежень у столиці та її околицях.
Складна ситуація в регіонах
У Києві та області продовжується робота понад 160 бригад, які займаються відновленням світла та тепла. Зокрема, внаслідок нічної атаки знеструмлені споживачі в таких областях:
- Одеській
- Харківській
- Запорізькій
- Полтавщині (11 населених пунктів)
В Україні з ранку 22 січня почали запроваджувати аварійні відключення електроенергії.
Артем Некрасов зазначив, що в енергосистемі України діє режим надзвичайної ситуації у зв’язку з масованими атаками російської федерації.
За словами Юлії Свириденко, найскладніша ситуація залишається в:
- Києві
- Київській області
- Дніпропетровській області
- Чернігівській області
- Сумській області
- Харківській області
Весь процес відновлення енергопостачання триває в умовах значних викликів, з якими доводиться стикатися енергетикам.
Ця ситуація підкреслює серйозні проблеми, з якими стикається енергетична інфраструктура України в умовах війни. Масовані атаки на енергетичні об'єкти спричиняють не лише тимчасову відсутність електропостачання, а й значні виклики для комунальних служб, які намагаються відновити нормальне функціонування енергосистеми. В умовах постійних загроз енергетичному сектору важливо забезпечити стабільність роботи та підтримувати технічні можливості для швидкого реагування на аварійні ситуації.
Читайте також
- У Запоріжжі чоловік напав з ножем на поліцейських: троє поранених, нападника застрелено
- Смертельна ДТП у Києві: чому штраф 170 гривень не зупиняє водіїв
- Запорізька АЕС знову знеструмлена: 19-й блекаут за час окупації
- Чонгарський міст зруйновано: окупанти втратили ключовий маршрут постачання до Криму
- Пожежа на заводі в Росії охопила 2800 кв. м: що відомо про атаки безпілотників
- Пентагон евакуювали через хибну тривогу про небезпечні матеріали

