Ердоган оцінив переговори у Стамбулі та запропонував організувати зустріч Путіна, Зеленського та Трампа.
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган висловив бажання організувати зустріч лідерів України, Росії та США в Туреччині після другого раунду переговорів у Стамбулі.
«Я хочу зустрітися з президентом Росії Путіним, президентом України Зеленським, президентом США Трампом в Стамбулі чи Анкарі», — зазначив Ердоган, за інформацією турецького видання Daily Sabah.
Ердоган високо оцінив результати переговорів, підкресливши, що «зустріч делегацій Росії та України в Стамбулі пройшла чудово». Також він зазначив, що «навіть при вчорашньому інциденті, сам факт проведення зустрічі є важливим успіхом».
Домовленості щодо звільнення військовополонених
Президент Туреччини повідомив про конкретні домовленості щодо звільнення військовополонених, зазначивши, що «обидві сторони домовилися про обмін понад 1000 полонними», що підтверджує попередні заяви українського міністра оборони про угоди щодо різних категорій полонених.
Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган висловив бажання організувати зустріч лідерів України, Росії та США після переговорів у Стамбулі. Зустріч у Туреччині може стати важливим кроком у врегулюванні конфлікту між Україною та Росією, що може мати далекосяжні наслідки для регіону.
Читайте також
- Миколаївщина залучила майже 940 нових підприємств попри війну: деталі від Кіма
- Lifecell запускає нові тарифи: скільки коштуватиме мобільний звʼязок
- Долар встановив рекордний курс 44,97 грн: чи варто чекати на 45
- Економіст прогнозує рецесію в Україні після війни: через що це станеться
- ВПО зможуть використати житлові ваучери на іпотеку: зміни з липня 2026
- Зарплати інструкторів з водіння злетіли на 19%: дефіцит кадрів спричинив ажіотаж

