ЄС інвестує 3,5 млн євро в ринок праці України: що зміниться.
Як повідомляє inkorr.com: Європейський Союз інвестує 3,5 мільйона євро в проект, присвячений зайнятості в Україні, який реалізується Міжнародною організацією праці. Угоду про фінансування підписали посол ЄС в Україні Катаріна Матернова та директорка Міжнародної організації праці в Україні Аїда Ліндмаєр.
Реформи на ринку праці України
Ця ініціатива має на меті здійснення реформ у сфері зайнятості в Україні. Серед основних заходів — внесення змін до Трудового кодексу, щоб привести його у відповідність до стандартів Європейського Союзу та міжнародних норм. Також планується активізувати роботу Національної тристоронньої соціально-економічної ради, розробити нову Національну стратегію зайнятості та забезпечити, щоб українське законодавство відповідало європейським стандартам праці.
Європейський Союз підтримує Україну у проведенні реформ на ринку праці, що допомагає модернізувати законодавство та забезпечити відповідність європейським нормам і стандартам.
Цей проект є важливою частиною зусиль України спрямованих на інтеграцію з Європейським Союзом. Зміни у трудовому законодавстві не лише поліпшать умови праці, а й стверджують прагнення країни до впровадження європейських стандартів у різних сферах життя.
Читайте також
- Трамп анонсував зустріч із лідерами ШІ: чи отримають американці частку в компаніях
- ПриватБанк попередив про нічний збій: картки, банкомати й термінали не працюватимуть
- Удари України по РФ зменшили переробку нафти на 15%: що це означає для економіки
- Найбагатша жінка Австралії вкладає $1 млрд у копальню рідкісноземельних металів
- Ілон Маск став першим трильйонером в історії: що відбулося зі SpaceX
- Україна домовилася з МВФ про новий транш: чи доведеться платити більше за комуналку

