Жертвами протестів в Ірані стали тисячі людей: лікар розповів про хаос у лікарнях.

Жертвами протестів в Ірані стали тисячі людей: лікар розповів про хаос у лікарнях
Жертвами протестів в Ірані стали тисячі людей: лікар розповів про хаос у лікарнях Фото: The Sun

Ситуація з протестами в Ірані

Як повідомляє The Sun: Кількість загиблих внаслідок жорстоких репресій іранського режиму проти протестувальників, за оцінками, сягнула 12,000 осіб. Лікар розповів про хаос, що панує в лікарнях країни, особливо в відділеннях невідкладної допомоги.

Те, що відбувається, викликає серйозну стурбованість. Багато цивільних осіб надсилають SOS-повідомлення, намагаючись привернути увагу до своєї небезпечної ситуації.

“Це найбільше вбивство в сучасній історії Ірану,”
– зазначив лікар, який побажав залишитися неназваним через побоювання за свою безпеку.

Ця трагедія підкреслює ескалацію насильства та репресій з боку влади, що намагається придушити протести, які тривають в країні.

В умовах зростаючої хвилі протестів і запеклого супротиву населення, ситуація в Ірані залишається критичною. Міжнародні організації фінансового контролю і правозахисники закликають до термінових дій для захисту прав людини та підтримки постраждалих від насильства.


Читайте також

Реклама