Генштаб підтвердив атаку складу боєприпасів на аеродромі "Ханська".
Українські військові атакували російський аеродром у Республіці Адигея
У ніч на 10 жовтня 2024 року українські військові вдало здійснили атаку на російський військовий об'єкт. Генеральний штаб ЗСУ повідомляє про пошкодження аеродрому "Ханська", розташованого у Республіці Адигея.
За інформацією військового керівництва, в результаті операції був уражений склад боєприпасів на території аеродрому. У районі цілі була помічена активність ворожої протиповітряної оборони, а також виникло пожежа.
Відомо, що на аеродромі "Ханська" базувалися літаки Су-34 та Су-27. Точні наслідки удару наразі встановлюються.
Генштаб ЗСУ підкреслює, що операція була проведена спільно з Службою безпеки України, Головним управлінням розвідки Міністерства оборони та Силами спеціальних операцій ЗСУ.
"Спільна бойова дія всіх складових Збройних сил по важливих об'єктах російських Збройних сил буде продовжуватися", - підкреслюється у повідомленні.
Слід зазначити, що аеродром "Ханська" розташований за 3 км на схід від однойменної станиці та за 6 км на північний захід від міста Майкоп. За відкритими даними, там розташовується 272-а навчальна авіаційна база Краснодарського вищого військового авіаційного училища льотчиків.
Читайте також
- Російська балістика залежить від Заходу: чому контроль за постачанням чипів провалився
- ЗСУ цілеспрямовано знищують енергооб'єкти в Криму: понад 220 військових цілей
- Росія не готова до миру до 2027 року: Кремль вимагає поступок від України
- НАТО готує нову стратегію стримування Росії: що вирішать на саміті в Анкарі
- Україна уклала дронові угоди з шістьма країнами: що це дасть
- Великобританія ввела санкції проти росіян за хімічну зброю: що відомо

