Голова САП Клименко спростував інформацію про підозру Андрію Єрмаку.

Голова САП Клименко на брифінгу
Голова САП Клименко на брифінгу Фото: Novyny.live

Пресбрифінг Олександра Клименка

Як повідомляє Novyny.live: Голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Олександр Клименко під час пресбрифінгу спростував інформацію про можливу підозру колишньому керівнику Офісу президента Андрію Єрмаку. Пресбрифінг відбувся у другій половині 2025 року, на якому журналістка Галина Остаповець поставила запитання про цю ситуацію.

Заяви Олександра Клименка

Олександр Клименко зазначив, що будь-які анонси підозр є незаконними, оскільки порушують презумпцію невинуватості. Він підкреслив:

«Ми ніколи не анонсуємо і не анонсуємо підозр. По-перше, це незаконно, адже порушує презумпцію невинуватості».

Крім того, Клименко вказав на те, що ця ситуація є частиною більшої проблеми, яка, за його словами, «буде нас переслідувати ще досить довго».

Ситуація навколо можливих підозр щодо Андрія Єрмака ще раз підкреслює важливість дотримання принципів правосуддя в Україні, зокрема презумпції невинуватості. Реакція суспільства на цю інформацію свідчить про те, що питання антикорупційної діяльності залишаються на порядку денному, і суспільство уважно стежить за розвитком подій у цій сфері. Водночас, коментарі Клименка вказують на те, що антикорупційна система стикається з серйозними викликами, які потребують комплексного підходу та тривалих зусиль для їх подолання.


Читайте також

Реклама