Графіки відключення світла на 6 грудня: «Укренерго» оновило дані.


У квітні 2022 року Росія здійснила масовану ракетно-дронову атаку на Україну, в результаті якої стало пошкоджено енергооб'єкти. Через це, починаючи з 6 грудня, будуть введені обмеження електропостачання для населення та бізнесу. Прес-служба "Укренерго" повідомила про це.
Графіки обмежень електропостачання 6 грудня
Для населення:
- 06:00 - 07:00 - перше обмеження
- 07:00 - 20:00 - друге обмеження
- 20:00 - 22:00 - третє обмеження
Для промисловості та бізнесу:
- 05:00 - 23:00 - обмеження потужності
Причиною введення цих обмежень є пошкодження енергооб'єктів під час атаки 28 листопада. Укренерго заявляє, що робить все можливе для якнайшвидшого відновлення пошкоджених обладнань.
Нагадаємо, що під час атаки була пошкоджена енергетична система та інфраструктура, тому сотні тисяч людей залишилися без електрики. Укренерго продемонструвало пошкоджені електростанції, спричинені російськими ударами.
Варто відзначити, що ситуація в енергетиці надалі контролюється диспетчерами "Укренерго" і система електропостачання залишається цілісною.
Читайте також
- Росіяни ночують в аеропортах: у Москві черговий авіаколапс через атаку дронів
- Мешканці Рівненщини пояснили, чому знесли церкву XVIII століття
- Північна Корея запустила крилаті ракети у Східне море
- Невідомі вбили двох співробітників посольства Ізраїлю у Вашингтоні. Трамп відреагував
- Поліг під час виконання завдання на південному напрямку. Згадаймо Дмитра Рудика
- Ердоган обурив громадян новою ініціативою для здоров'я