Гравець збірної України отримав моторошну травму під час матчу з Чехією.

Гравець України з травмою під час матчу

Хавбек збірної України Олексій Гуцуляк отримав серйозну травму в матчі, коли чехи забили гол у першому таймі.

Лікарі збірної України та місцевої швидкої допомоги оглядали Олексія близько 20 хвилин на міському стадіоні Вроцлава. Гравець знаходиться у свідомості і вирішується, чи варто його везти на додаткове обстеження.

Українці поступилися у матчі зі збірної Чехії в рамках проведення Ліги Націй УЄФА.

На 18-й хвилині чехи вийшли вперед, забивши гол. А за секунду до цього моменту гравець збірної України Олексій Гуцуляк зіткнувся з Томашем Соучеком.

За секунду до забитого м'яча гравець збірної України Олексій Гуцуляк зіткнувся з Томашем Соучеком.

11 жовтня 2024 року збірна України здобула важливу перемогу над Грузією в рамках Ліги націй з рахунком 1:0. Матч відбувся у Познані, Польща. Інформацію про матч, турнірне становище збірної та реакцію фанів зібрав для вас «Главком».