ГСЧС отримала потужний пожежний автомобіль Rosenbauer Panther: що це дасть рятувальникам.
Новий аеродромний пожежний автомобіль для ГСЧС
Як повідомляє UATV: Государственная служба Украины по чрезвычайным ситуациям отримала новий аеродромний пожежний автомобіль Rosenbauer Panther 8×8, який значно підвищить можливості рятувальників у виконанні складних завдань. Ця подія відбулася 27 липня 2023 року і є важливим кроком у зміцненні технічного забезпечення служби.
Передача нового автомобіля стала можливою завдяки співпраці благодійного фонду "Українські огнеборці", компанії North Defence та Міністерства оборони Великого Герцогства Люксембург. Як зазначила ГСЧС,
"Передача автомобіля стала возможной благодаря БФ 'Украинские огнеборцы', компании North Defence и Министерству обороны Великого Герцогства Люксембург, которые системно поддерживают украинских спасателей техникой, оборудованием и обучением".
Значення нового обладнання
Цей новий аеродромний автомобіль створить "ещё больше возможностей для спасения людей!" - підкреслили у ГСЧС. Отримання такого сучасного обладнання є важливим етапом у забезпеченні безпеки на аеродромах та підвищенні ефективності роботи рятувальних служб в Україні. В умовах зростаючих загроз, таких як нещодавній удар Росії по складу ЮНІСЕФ 21 липня 2023 року, це обладнання стане незамінним у боротьбі за збереження життя та безпеки людей.
Отримання нового пожежного автомобіля є свідченням міжнародної підтримки України у сфері цивільного захисту. Це співробітництво не лише покращує технічне забезпечення рятувальних служб, але й підвищує готовність до реагування на надзвичайні ситуації, що є критично важливим у теперішніх умовах. Зважаючи на постійні загрози безпеці, такі ініціативи допомагають зміцнити інфраструктуру та забезпечити своєчасне реагування на надзвичайні ситуації.
Читайте також
- Росіяни вдарили авіабомбою по Запорожжю: семеро постраждалих, одна в критичному стані
- Росіяни обстріляли Херсон 27 липня: троє поранених, двоє у важкому стані
- 27 липня РФ вдарила по Запорожжю: загиблий та поранені, пошкоджено будинки
- Гендиректор МАГАТЕ: дрони біля АЕС в Україні створюють серйозну загрозу
- Ракетний удар по полігону в Київській області: 11 загиблих, серед них заступниця УДО
- Ракетний удар S8000 по Балаклеї: один загиблий, вісім поранених

