Харків під повторним нічним обстрілом: окупанти обстріляли КАБами (оновлено).
19.09.2024
3178
Журналіст
Шосталь Олександр
19.09.2024
3178
Харків зазнав обстрілу: три авіабомби влучили в місто
Сьогодні, 19 вересня, близько 4:52 ранку, Харків став жертвою чергової атаки. Мер Ігор Терехов повідомив про три влучання авіабомб.
"Знову удар по місту. На цей раз попередньо трьома КАБами", - розповів він.
Також, одна з авіабомб впала між школою та дитсадком.
"Один з прильотів між школою та дитсадком в Індустріальному районі. Інформації про постраждалих на дану хвилину немає", - проінформував мер.
О 5:49 мер додав, що друга авіабомба впала біля депо у Салтівському районі. Як і в першому випадку, вікна будинків були розбите, але постраждалих немає. Проводиться обстеження місця удару.
Третя керована бомба впала у передмісті.
Міський голова закликав мешканців Харкова бути обережними.
Нагадаємо, що сьогодні вночі окупанти обстріляли Харків ракетами.
Читайте також
- Удар РФ по багатоповерхівці у Харкові: безпілотник влучив у фасад на 22-му поверсі
- Ударний дрон влучив у багатоповерхівку в Харкові: деталі атаки
- 21 червня РФ атакувала Харків безпілотниками: влучання у ТРЦ Салтівського району
- Нові атаки РФ на п'ять областей України: є загиблі та поранені
- Удар "Молнії" по багатоповерхівці в Харкові: вибиті вікна, постраждалих немає
- Ракетний удар по Харкову 20 червня: дев’ятеро поранених та загибла

