Charków znów pod ostrzałem nocnym: okupanci ostrzelali KAB-ami (aktualizacja).
19.09.2024
3180
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
19.09.2024
3180
Charków został ostrzelany: trzy bomby lotnicze trafiły w miasto
Dzisiaj, 19 września, około 4:52 nad ranem Charków został ponownie ostrzelany. Burmistrz Igor Terechow poinformował o trzech trafieniach kierowanymi bombami lotniczymi.
"Znowu uderzenie w miasto. Tym razem trzema KAB-ami", - powiedział.
Ponadto, jedna z bomb lotniczych w Charkowie spadła między szkołą a przedszkolem.
"Jedno z trafień między szkołą a przedszkolem w dzielnicy Przemysłowej. Na chwilę obecną nie ma informacji o poszkodowanych", - poinformował burmistrz.
O godzinie 5:49 burmistrz dodał, że druga bomba lotnicza spadła niedaleko stacji w dzielnicy Saltowskiej. Tak jak w pierwszym przypadku rozbite zostały okna domów. Bez poszkodowanych. Trwa dalsze badanie miejsca uderzenia.
Trzecia kierowana bomba spadła na przedmieściach.
Burmistrz wezwał mieszkańców Charkowa do ostrożności.
Przypomnijmy, dzisiejszej nocy okupanci ostrzelali Charków rakietami.
Czytaj także
- Atak dronem na wieżowiec w Charkowie: uderzenie w elewację na 22. piętrze
- Atak dronem na wieżowiec w Charkowie – szczegóły uderzenia
- Atak dronów na Charków: 21 czerwca uderzono w centrum handlowe w dzielnicy Sałtiwka
- Rosja uderza w pięć ukraińskich obwodów: są ofiary śmiertelne i ranni
- Dron uderzył w blok w Charkowie: powybijane szyby, nikt nie ucierpiał
- Atak na Charków 20 czerwca: jedna ofiara śmiertelna, dziewięć rannych w ostrzale rakietowym

