Гаррі Стайлз купує четвертий будинок у Лондоні: на що розраховує зірка.

Гаррі Стайлз купує четвертий будинок у Лондоні: на що розраховує зірка
Гаррі Стайлз купує четвертий будинок у Лондоні: на що розраховує зірка Фото: The Sun

Гаррі Стайлс придбав четвертий будинок

Як повідомляє The Sun: Гаррі Стайлс, колишній учасник One Direction, став власником четвертого будинку на тій же вулиці, де вже розташовані його три розкішні особняки.

Згідно з інформацією джерел, співак, як і його колега Ед Ширан у Суффолку, має намір перетворити ці лондонські будинки на величезний комплекс нерухомості. Новий об'єкт, можливо, стане комфортним гостьовим будинком для його друзів.

Getty

За словами джерела:

“Гаррі створює справжню конкуренцію Еду з його володіннями на півночі Лондона. У нього вже три будинки на одній вулиці в Хемптуді, і тепер він тихо придбав ще один.”

Джерело також додало, що

“Два з цих будинків перетворюються на один великий маєток, тоді як третій — це скоріше інвестиційна нерухомість.”
Четвертий новий будинок, можливо, стане частиною цього великого комплексу, з'єднаного із двома іншими через алею та великий сад. Вражає, яку роботу Гаррі вкладає у створення свого будинку мрії.

Не зважаючи на успішні покупки, Гаррі, напевно, не зможе уникнути значних податкових зборів.

Цілком зрозуміло, чому Гаррі розширює свою імперію нерухомості, враховуючи його успіхи останніх років.

Співак, знаний піснями "As It Was", став одним із світових суперзірок, але залишився таким же скромним і добрим, як завжди. Я мав нагоду зустріти Гаррі у VIP-зоні на Гластонбері в червні.

Коли я зупинив його, щоб привітати з успіхом його останнього альбому "Harry’s House" та грандіозного світового турне, він виявився дуже привітним і ввічливим.

Гаррі чекає ще багато цікавого, і це повністю компенсує витрати на четвертий будинок.

One Direction’s pop firm banked almost £10,000 a week last year in the wake of Liam Payne’s death

Фінансові успіхи One Direction після втрати Ліама Пейна

Компанія One Direction заробила майже £10,000 на тиждень минулого року після смерті Ліама Пейна.

Згідно з фінансовими звітами 1D Media, прибуток за 2024 рік склав £507,012 від продажів та прослуховування музики. Це істотне зростання в порівнянні з £350,000 у попередньому році. Ці кошти будуть поділені між Гаррі Стайлсом, Луї Томлінсоном, Найлом Хораном та спадщиною Ліама.

Проте Зейн Малік не отримає нічого, оскільки відмовився від своїх прав після виходу з групи у 2015 році.

Компанія була створена у 2010 році, а останні прибутки включають період після смерті Ліама у жовтні, коли всі п'ять альбомів повернулися до Top 40.

Очікуємо, що альбоми від Гаррі, Найла та Луї з'являться у 2026 році.

Цей рік відзначає 15-річчя з моменту створення групи, але фанатам, що сподіваються на reunion, доведеться почекати, поки зможуть насолоджуватись їхньою музикою в запису.


Читайте також

Реклама