Ikea закриває свій перший магазин у Шотландії: що станеться з Aberdeen.

Ikea закриває свій перший магазин у Шотландії: що станеться з Aberdeen
Ikea закриває свій перший магазин у Шотландії: що станеться з Aberdeen Фото: The Sun

Ikea закриває свій перший магазин в Шотландії

Як повідомляє The Sun: Шведська компанія Ikea підтвердила закриття свого першого магазину, відкритого на півночі Шотландії. Бренд наразі займається пошуком нової локації для свого бізнесу.

Магазин Wellington Circle в Абердіні був відкритий у травні 2016 року. Це стало важливою подією для мешканців північно-східного регіону, адже їм більше не потрібно було їхати на південь до Глазго чи Единбурга для покупки продукції Ikea.

«Цей магазин став першим в нашій історії на півночі Шотландії, і ми вдячні всім нашим клієнтам за підтримку»,
- зазначили представники бренду.

Тепер Ikea планує знайти нову локацію для відновлення своєї діяльності в регіоні, що покаже, чи зможе компанія зберегти свою присутність у Шотландії, враховуючи інтереси місцевих споживачів.

Це закриття стало несподіванкою для багатьох місцевих жителів, які звикли до зручності та асортименту товарів, що пропонує Ikea. Слідкуватимемо за подальшими новинами від компанії щодо нових можливостей розвитку на шотландському ринку.


Читайте також

Реклама