Інтернет без світла: українцям пояснили, як підключити xPON.


Міністерство цифрової трансформації України повідомило українцям, як користуватися інтернетом без світла.
У умовах війни і постійних відключень електроенергії, міністерство надало поради щодо використання інтернету під час знеструмлення.
"Щоденна енергосистема України перебуває під обстрілами країни-терориста. Під час знеструмлень люди масово перемикаються на мобільний Інтернет, і навантаження зростає майже у 10 разів. Тому базові станції мобільних операторів швидко розряджаються і зв'язок погіршується", - зазначили в міністерстві.
Українцям пропонують скористатися оптоволоконною технологією xPON, щоб залишатися на зв'язку та мати доступ до Інтернету під час знеструмлення. Вона забезпечує безперебійний доступ до Інтернету до 72 годин зі швидкістю до 1 Гбіт/с без електрики.
Для цього потрібно:
- Переконайтеся, що провайдер підтримує xPON - запитайте свого інтернет-провайдера, чи він використовує цю технологію. Якщо так, подайте заявку на підключення. Якщо ні, знайдіть іншого провайдера, який пропонує цю технологію.
- Виберіть метод підключення: через дроти або через дистанційний блок PoE.
Перевірте, чи є у вас модем ONU - зв'яжіться з провайдером для цієї інформації. Без модему Інтернет не буде працювати під час знеструмлення.
Рекомендується замовлення потужного павербанку, який забезпечить живлення роутера та модему ONU протягом 72 годин при відключенні електроенергії.
Раніше було повідомлено, що в Україні вводять нові графіки відключення електроенергії.
Читайте також
- Євро може стрибнути до 48,40 грн: що буде з доларом до кінця квітня
- У РФ спалили винищувач Су-30СМ за $50 мільйонів: ГУР показало відео
- Bloomberg розкрила вимоги США до РФ для укладання миру: від чого Путіну доведеться відмовитись
- Такого ще не було: в Україні різко злетіли ціни на яблука, подорожчав і виноград
- Дощі з грозами, але тепло: мешканців Київщини попередили про небезпечну погоду
- В будинок у Києві поцілила північнокорейська ракета, - Reuters