Готель «Ермітаж» у Києві продали за рекордні 311 мільйонів гривень.
Інвестор сплатив кошти аукціону за будівлі готелю Ермітаж у центрі Києва. У вартість входить переможна ставка на аукціоні – 311 млн гривень та 62 млн гривень ПДВ, повідомив Фонд держмайна.
Продаж будівель готелю на вулиці Богдана Хмельницького став найдорожчим аукціоном з моменту відновлення приватизації у вересні 2022 року.
"Аукціон з продажу Ермітажу відбувся 25 травня. За нього змагалося 39 підприємців, а вартість зросла з 21,2 млн стартової ціни до 311 млн переможної. Також переможець зобов'язується підписати договір про охорону культурної спадщини та зберегти її історичний вигляд"
За даними Прозорро.Продажі, готель придбав Житомирський меблевий комбінат. Також зазначено, що ПрАТ Житомирський меблевий комбінат засновано у 2003 році, а зараз 80% акцій належить Діпробудмашині. По 10% власності належить у Вадима Григор'єва та ТОВ Компанія з управління активами Максимум груп пайовий венчурний інвестиційний фонд недиверсифікованого виду закритого типу Айбісі Кепітал.
У перший квартал цього року Фонд держмайна заробив рекордну суму за останні 10 років. На аукціонах були виставлені логістичні, торговельні, складські, спиртові активи тощо.
У Києві інвестор купив будівлі готелю Ермітаж, заплативши за них рекордну суму на аукціоні. Придбав готель Житомирський меблевий комбінат, що дозволило Фонду держмайна заробити найбільшу суму за останні 10 років.
Читайте також
- Українці в Польщі відкрили понад 13 тисяч компаній: як це вплинуло на економіку
- Удари України скоротили виробництво бензину в РФ на 25%: черги та дефіцит пального
- У Росії різко впало виробництво бензину: дефіцит пального охопив Москву
- Ціни на нафту впадуть наприкінці 2026 року: що буде з пальним в Україні
- Тарифи у Львові з 1 липня: скільки платитимуть за світло, газ, воду та проїзд
- Конференція в Гданську: Україна представить план відновлення на 2026 рік

