Їздила на метро під час марафону. Російська бігунка погоріла на феєричному шахрайстві.

Дівчина біжить по станції метро
Дівчина біжить по станції метро

Російська бігунка Дарья Ядерна під час Токійського марафону була викрита у шахрайстві. Її час - 2 години 46 хвилин 42 секунди - був найкращим серед росіянок, але за порушення правил її анулювали і виключили з протоколу. Виявилося, що Ядерна спеціально скоротила дистанцію, обходячи кілька контрольних точок і зрізаючи маршрут. За даними останніх трьох років, вона постійно скорочувала дистанцію на марафонах, у яких брала участь, шахруючи систему і поліпшуючи свої результати. Берлінський марафон особливо вразив, де Ядерна, ймовірно, скористалася метро для проходження частини маршруту. Були підтверджені факти її шахрайства колишнім тренером, який заявив, що він припинив співпрацю з нею після Берлінського марафону. Інший тренер також розірвав контракт з нею. Сама Ядерна наразі не коментує скандал.

Цікаво, що вона є авторкою книги англійською мовою: "Бігти повільно і спокійно: виграти гонку з останнього місця. Від 700 метрів до марафону за 9 місяців".

Тим часом колишнього канадського сноубордиста Райана Веддінга розшукує ФБР. Він виступав за Канаду на Олімпіаді-2002, де зайняв 24-е місце в паралельному гігантському слаломі. У 2010 році його затримали і засудили до чотирьох років в'язниці за продаж наркотиків. Тепер його звинувачують у створенні мережі збуту кокаїну з Колумбії до США та Канади, а також у причетності до трьох вбивств і спроби вбивства. ФБР винагороджує $10 мільйонів за інформацію, яка призведе до його затримання. За останньою інформацією, Веддінг проживає в Мексиці.


Читайте також

Реклама