Ізраїльські гімнастки пропустять юніорський чемпіонат світу.
Жіноча збірна з Ізраїлю з художньої гімнастики не поїде на чемпіонат світу через проблеми з безпекою та закриттям неба для польотів. Ракетна атака Ірану на Ізраїль призвела до поранень та жертв в житлових районах, що змусило скасувати участь команди.
З великим сумом повідомляємо, що жіноча збірна Ізраїлю з гімнастики скасувала участь у чемпіонаті. Ми підтримуємо наших гімнасток у цей важкий час та віримо в їхню силу. З вами - Еліс Розенберг, Софія Гендлін та Ребекка Міллер.
Іран відмовився від переговорів про припинення вогню
У зв'язку з конфліктом між Іраном та Ізраїлем, Іран відмовився від переговорів з Катаром та Оманом про припинення вогню до припинення ударів з Ізраїлю. ЦАХАЛ проводив удари по військових цілях Ірану, зокрема на об'єкти Корпусу стражів ісламської революції.
У зв'язку з напруженістю в регіоні, жіноча збірна Ізраїлю вирішила не брати участь у майбутніх змаганнях з гімнастики. Після ракетної атаки Ірану, безпека учасників стала пріоритетом для країн Перської затоки та організаторів події.
В результаті ракетної атаки Ірану на Ізраїль, жіноча збірна з гімнастики вирішила не ризикувати безпекою учасників і скасувати участь у чемпіонаті світу. Це свідчить про серйозні проблеми в регіоні та обурення щодо насилля, через яке страждають звичайні громадяни.
Читайте також
- МОК відновив Олімпійський комітет Росії: що змінилося після скандалу
- Динамо та Університатя Клуж: вирішальна битва за Лігу Європи вже 16 липня
- Вільярруель назвала Англію загарбниками-піратами перед матчем з Аргентиною
- Міжнародна федерація гандболу скасувала обмеження для росіян: що це означає
- Англія та Аргентина зійдуться в півфіналі ЧС-2026: де і коли дивитися матч
- ЧС-2026 у США, Канаді та Мексиці: фінал 19 липня, де зіграють топ-збірні

