Киянам загрожують постійні відключення світла: що повідомив експерт.
Загроза постійних відключень світла для киян
Як повідомляє inkorr.com: Київ може опинитися під загрозою регулярних відключень електроенергії через обстріли. Про це попереджає голова Союзу споживачів комунальних послуг Олег Попенко. Він підкреслив, що після ракетного удару по столиці ситуація з електропостачанням стала критичною, а кожен новий напад лише погіршує становище. Якщо атаки продовжаться, у киян можуть виникнути проблеми з постійними відключеннями електрики у своїх домівках.
"Якщо обстріли будуть продовжуватися і росіяни повторятимуть за певний період один-два таких повноцінних нальоти, слід говорити про те, що відключення в будинках киян будуть постійними. Зараз просто аварійні відключення, а аварійні відключення перейдуть в постійні графіки,"
зазначив Попенко. Він також звернув увагу на важливість контролю за станом теплових мереж у столиці, адже багато труб знаходяться в аварійному стані, а темпи їх ремонту залишають бажати кращого. Це може призвести до подальшого загострення енергетичної кризи в Києві.
Ситуація з електропостачанням у столиці залишається складною. Влада та енергетичні компанії можуть зіштовхнутися з новими викликами, якщо обстріли триватимуть. У разі регулярних атак, мешканцям Києва слід бути готовими до можливих довготривалих відключень, що істотно вплине на їх повсякденне життя.
Читайте також
- Укрпошта заплатить 17 тисяч за загублену посилку: рішення суду
- Євро різко дорожчає в Україні: курс підскочив до 51,89 грн
- ПриватБанк підвищив тарифи з червня: скільки коштуватиме зняття готівки та смс
- Курортний бізнес на Миколаївщині паралізовано четвертий рік: Кім назвав причину
- Україну чекає сильний аграрний удар: коли почнеться зростання цін на продукти
- Зірка “МастерШеф” відкрила власний заклад у Миколаєві: скільки витратила на бізнес

