Київські спортсмени здобули нагороди на Чемпіонаті світу з кікбоксингу.

Київські спортсмени на світовому чемпіонаті кікбоксингу

Українські спортсмени з Київщини здобули шість медалей на Чемпіонаті світу з кікбоксингу WAKO серед молоді, який відбувався у Будапешті з 23 серпня по 1 вересня. Збірна України зайняла п'яте місце в загальному заліку, виступивши з 16 золотими, 10 срібними і 12 бронзовими медалями.

Серед переможців та призерів є спортсмени з Київської області. Наприклад, Анастасія Мельник стала чемпіонкою світу у категорії К-1, 52 кг, а Данило Кривенко завоював золоту медаль у категорії Лоу-кік, 48 кг. Тимофій Прима став срібним призером у категорії К-1, 48 кг.

Поліна Крисевич також показала гарні результати на татамі, виборовши золоту медаль у розділі лайт-контакт та бронзову медаль у дисципліні Поїнт-файтинг. Марія Гончарук стала бронзовою призеркою в розділі поїнт-файтинг.

Необхідно відзначити, що українські спортсмени також виступають на Паралімпійських іграх 2024 року у Парижі, де вже здобули вісім медалей.