Кім розповів що буде з обстріляною будівлею Миколаївської ОВА.
Реконструкція Миколаївської ОВА, що постраждала від ракетного удару у 2022 році, буде здійснюватися лише після завершення бойових дій або на період тривалого перемир'я. Ймовірність нових атак на цю споруду залишається високою через її стратегічне значення як об'єкту критичної інфраструктури.
Майбутнє Миколаївської ОВА
Крім того, розглядається можливість встановлення меморіального комплексу на місці зруйнованої будівлі, щоб вшанувати пам'ять жертв нападу. Проведення опитування серед місцевих мешканців з приводу цієї ідеї також у планах.
"Я хотів це провести через опитування людей: що вони там бачать. Меморіальний комплекс, реконструйована ОВА, або можливо комплексний підхід до вшанування жертв російсько-української війни. А працювати можна і з машини, великі кабінети для цього не потрібні."
Атака на Миколаївську ОВА
У результаті ракетного удару 29 березня 2022 року на Миколаївську обласну військову адміністрацію загинули 37 людей, а 34 отримали поранення. 18 постраждалих були госпіталізовані.
Також до цієї теми ми писали про захист від дронів на Миколаївщині за допомогою штучного інтелекту, а також про реставрацію регіону після обстрілів з боку РФ.
Після ракетного удару у 2022 році, Миколаївська ОВА потребує реконструкції, однак цей процес можливий лише в обстановці миру або перемир'я. Планується встановлення меморіального комплексу на місці споруди, щоб вшанувати пам'ять жертв, і проведення опитування серед місцевих мешканців.Читайте також
- Зеленський закликав Путіна до миру: 40% російських НПЗ пошкоджено
- У Гданську стартує Конференція по відновленню України: Свириденко очолить делегацію
- Кабмін перерозподілив 220 млн гривень на оборону: хто отримає кошти
- Трамп закликав Зеленського діяти сміливіше: змусити Путіна сісти за переговори
- Більшість росіян висувають претензії Путіну через війну: Україна готова до переговорів
- Лавров заявив про втрату надії на США як посередника у війні

