Кирило Буданов у Давосі: коли очікувати поступового завершення війни.

Кирило Буданов у Давосі
Кирило Буданов у Давосі Фото: UATV

Виступ Кирила Буданова на Всесвітньому економічному форумі

Як повідомляє UATV: Кирило Буданов, керівник Офісу президента України, під час 56-го Всесвітнього економічного форуму, що проходить у Давосі з 20 по 23 січня 2023 року, заявив про поступове вирішення війни в Україні. Виступаючи на форумі 20 січня, він підкреслив важливість міжнародної підтримки для досягнення миру.

Буданов висловив вдячність Сполученим Штатам Америки, а також усім країнам Європи та Канаді за їхню допомогу Україні в цей складний час.

“Я дуже вдячний, перш за все, Сполученим Штатам Америки і всім країнам Європи, і Канаді, в тому числі” – Кирило Буданов.

Керівник Офісу президента також акцентував на необхідності досягнення справедливого миру, наголосивши на важливості гарантій безпеки для України. Він підкреслив, що країні потрібен план відновлення і реконструкції.

“Нам потрібен справедливий мир. Потрібні гарантії безпеки, потрібен план відновлення і реконструкції України” – Кирило Буданов.

Ці заяви під час форуму в Давосі відображають сподівання на мирне вирішення конфлікту та важливість міжнародної підтримки для України.

Актуальність міжнародної допомоги

Виступ Кирила Буданова на Всесвітньому економічному форумі підкреслює актуальність міжнародної допомоги для України в умовах війни, а також необхідність формування чіткої стратегії для відновлення країни після конфлікту. Міжнародна спільнота, зокрема США та країни Європи, відіграють ключову роль у забезпеченні безпеки та стабільності в регіоні, що може сприяти швидшому відновленню країни.


Читайте також

Реклама