Коломойському змінили запобіжний захід: 60 діб під вартою за 1,1 млрд грн.
Рішення суду щодо Ігоря Коломойського
Як повідомляє TSN.ua: Подільський районний суд міста Києва ухвалив рішення про зміну запобіжного заходу для бізнесмена Ігоря Коломойського. Суд призначив 60 днів тримання під вартою з заставою у розмірі 1,1 млрд грн. Це рішення було ухвалено 3 березня.
Ігор Коломойський, який народився 17 лютого 1963 року, утримується під вартою вже понад два роки. Раніше застава становила 1 млрд 827 млн 352 тис. 580 грн, але була зменшена. Суддя зазначив:
“У задоволенні клопотання Коломойського Ігоря Валерійовича про зміну запобіжного заходу із застави на особисте зобов’язання відмовити”
Важливість рішення суду
Суд також постановив: “Змінити обвинуваченому Коломойському Ігорю Валерійовичу з 17.02.1963 року народження запобіжний захід з застави на тримання під вартою строком 60 днів до 1 травня 26-го року включно”. Цей крок є важливим етапом у справі бізнесмена, що привертає увагу суспільства та медіа.
Зміна запобіжного заходу для Ігоря Коломойського підкреслює тривалість судового процесу та складність справи, яка викликає значний інтерес в Україні. Рішення суду про зменшення суми застави може свідчити про певні зміни в оцінці ризиків, пов'язаних із справою, проте тримання під вартою залишається важливим аспектом. Це може вплинути на подальший розвиток подій та стратегію захисту обвинуваченого.
Читайте також
- Зеленський написав відкритого листа Путіну: Подоляк пояснив головну мету
- Саміт G7 в Евіані: Макрон анонсував підтримку України та переговори щодо Ірану
- Рейтинги довіри українців: Залужний лідирує з показником понад 70%
- Подоляк назвав три країни-медіатори для переговорів з Росією: хто за столом
- Омбудсмен Лубінець зустрівся з російською колегою: чому це викликало хвилю обурення
- Суд скасував рішення на користь Татарова: новий поворот у справі заступника голови ОП

