Кредити, депозити, курс долара та євро: яких "маневрів" від банків чекати у вересні.
Осіння активність у фінансовому секторі України
З настанням осені в Україні спостерігається збільшення ділової активності. Фінансовий сектор готується до нового сезону, змінюючи свої послуги відповідно до економічних реалій. Інфляція зростає з початку літа. Національний банк України прогнозує зростання споживчих цін до кінця року.
Банки не поспішають знижувати процентні ставки за кредитами, але конкуренція за великих клієнтів залишається високою. Малий і середній бізнес може розраховувати на вищі ставки. Державні програми підтримки бізнесу зберігають ставки за позиками. Банківська система має надлишкову ліквідність, що позволяє фінансовим установам не активно залучати клієнтів.
Прогнозується активізація роботи банків з населенням щодо продажу облігацій та посилення роботи з юридичними особами.
Попит на валюту залишається підвищеним, а банки активно заробляють на операціях з валютою. Запуск програми "Національного кешбеку" в картковому бізнесі очікується у вересні. Фінансові показники банків залежать від специфіки їхньої роботи, а плани щодо збору додаткових коштів для бюджету включають скорочення витрат, додаткове розміщення облігацій та інші заходи.
Банківський сектор демонструє гнучкість та адаптивність до економічних умов, пропонуючи клієнтам різні фінансові інструменти і послуги, що відповідають поточній ситуації в країні.
Читайте також
- Монобанк оновив інтерфейс: що нового і як відмовитись від змін
- Пенсіонери ризикують залишитися без прав: що загрожує водіям похилого віку
- Достатньо номера телефону: українців попередили про нову шахрайську схему з виплатами
- Аномальне тепло накриє Україну: синоптик Діденко порадувала прогнозом
- МВС розкрило цифри: чому 78% кандидатів не можуть отримати водійські права
- В Україні запрацює новий тариф на електрику: хто отримає знижку на три місяці