НБУ підвищив офіційний курс долара: нові цифри на 16 грудня.

НБУ підвищив офіційний курс долара: нові цифри на 16 грудня
НБУ підвищив офіційний курс долара: нові цифри на 16 грудня Фото: ТСН

Як повідомляє ТСН: Національний банк України оголосив новий курс валют. Вартість долара США зросла на 5 копійок і тепер становить 42,24 гривні. Курс євро та злотого залишився незмінним.

Цю інформацію розміщено на офіційному сайті НБУ.

Курс долара

  • 1 долар США — 42,24 (+5 коп.)

Курс євро

  • 1 євро — 49,65 (+19 коп.)

Курс злотого

  • 1 польський злотий — 11,76 (+5 коп.)

Раніше повідомлялося, що з 15 по 21 грудня курс долара на міжбанківському ринку коливатиметься в межах 42,1-42,6 грн (купівля-продаж), а євро — 48,0-49,75 грн (купівля-продаж).

На готівковому ринку курс буде в діапазоні 42,3-42,8 грн для долара та 48-49,75 грн для євро.

Банкір Тарас Лєсовий зауважив, що

“різниця між курсами купівлі та продажу на міжбанківському ринку буде сягати 0,15 грн для долара та 0,20 грн для євро.”
В обмінниках очікується, що різниця курсів купівлі-продажу для долара становитиме 0,3-0,5 грн, а для євро — 0,5-0,7 грн.

Актуальні курси валют мають велике значення для населення і бізнесу, адже від них залежать ціни на імпортні товари та послуги. Слідкувати за змінами курсів варто, щоб вчасно адаптувати свої фінансові рішення та плани.


Читайте також

Реклама