Лікар у Рівненській області засуджений за хабар: 50 тисяч гривень на ЗСУ та штраф.
Справи лікаря у Рівненській області
Як повідомляє Novyny.live: Лікар у Рівненській області був засуджений за вимагання грошей за оформлення довідок ВЛК. Лікар-невропатолог отримав 4000 гривень 22 вересня 2022 року за документ, який забезпечив військовозобов'язаному відстрочку на два місяці.
Подальші дії медика включали отримання ще 5000 гривень у грудні 2022 року та січні 2023 року за фіктивне оформлення на стаціонарне лікування.
Судове рішення
У суді лікар визнав свою провину та уклав угоду про визнання винуватості. В рамках цієї угоди він погодився пожертвувати 50000 гривень на потреби Збройних Сил України. Рішення суду передбачає штраф у розмірі 34000 гривень. Крім того, медик не матиме права бути членом військово-лікарської комісії протягом року.
На вирок суду ще можна подати апеляцію протягом 30 днів. Справа лікаря викликала значний резонанс, вказуючи на проблеми з корупцією в медичній сфері, особливо у контексті військового обліку.
Цей випадок підкреслює важливість боротьби з корупцією в Україні, особливо у часи війни, коли питання військового обліку та медичних довідок мають критичне значення.
Вимагання грошей за фіктивні документи ставить під загрозу не лише законність процесу, а й безпеку держави. Резонанс, викликаний цією справою, може спонукати до посилення контролю за діяльністю медичних працівників у військовій сфері.
Читайте також
- ПФУ розпочав перерахунок субсидій: кому потрібно подати нову заяву
- Хто має перевагу на дорозі: трамвай чи автомобіль — розбір ПДР
- ТЦК отримали право розшукувати порушників: коли затримання стає незаконним
- Математику хочуть вилучити з НМТ: що відомо про скандальний законопроект
- Безпритульні тварини на прифронтових територіях отримали дві тонни корму: хто допоміг
- Відстрочка від мобілізації для догляду за родичем: як працює комісія

