Екс-зірка АПЛ Таунсенд вразив гравом у Таїланді: яке поле фани порівнюють з гольфом.
Андрос Таунсенд викликав схвилювання серед фанатів
Як повідомляє The Sun: Колишній вінгер Прем'єр-ліги Андрос Таунсенд став предметом обговорень серед уболівальників після того, як в мережі з'явилися відео, на яких він грає на полі, що нагадує "гольф-поле".
34-річний гравець, який раніше виступав за Ньюкасл, Кристал Пелес та Евертон, наразі грає в Таїланді за клуб Kanchanaburi City Power.
TikTok/saritlun_inТаунсенд здійснив несподіваний крок раніше цього року після короткого перебування в Туреччині з клубом Антальяспор, і фанати були вражені його появою в такій незвичній обстановці.
Одначе, найбільше людей вразив не лише ландшафт, а й стан газону.
Кадри з недавньої гри Kanchanaburi Power стали вірусними у соціальних мережах, де видно, як Таунсенд проходить повз захисників на місцевості з недостатнім покриттям трави та нерівною поверхнею.
Фанати у X (колишньому Twitter) не могли повірити своїм очам. Один із них написав:
“Він перейшов з Гудісон Парку на поле, яке нагадує недільне аматорське поле.”
Інший користувач зазначив:
“Справді думав, що це Driving Range. Схоже на гольф-поле.”
Таунсенд, який має 13 виступів за англійську збірну і одного разу забив гол з 20 ярдів у матчі проти Італії, ще не прокоментував це вірусне відео.
Стан кар'єри та нові виклики
У серпні він приєднався до Kanchanaburi Power в пошуках регулярної гри після кількох сезонів, що постраждали від травм в Англії та короткого перебування за кордоном.
Протягом своєї кар'єри Таунсенд зіграв понад 250 матчів у Прем'єр-лізі та здобув популярність завдяки потужній лівій нозі і дальнім ударам.
Він зазнав серйозних травм в Евертоні перед переходом до Лутон.Reuters
Попри критику щодо стану поля, Таунсенд, схоже, насолоджується життям у Таїланді, регулярно ділячись оновленнями зі своїх тренувань та матчів.
Приєднуючись в серпні до Kanchanaburi Power, він зазначив:
“Наприкінці минулого сезону я грав у Туреччині, і мені не платили кілька місяців зарплати.”
“Клуб сказав мені 'ти можеш отримати свою зарплату - але ти ніколи більше не будеш грати за клуб'. Отже, я взяв зарплату.”
“Я не грав з березня, тому трішки розчарувався, і влітку сказав Мерлону [моєму агенту], що мені все одно, куди їхати, просто відведи мене кудись, де буде цікаво і тропічно.”
“Він повернувся з одним або двома варіантами в Європі, але чомусь моє серце було зацікавлене в варіанті в Таїланді.”
Таким чином, мандрівка Таунсенда у світі футболу продовжується, і хоч його умови гри піддаються критиці, гравець зберігає оптимізм щодо свого спортивного майбутнього. Залишається спостерігати за тим, як складеться його кар'єра у нових обставинах і чи зможе він продемонструвати свій талан для гравців, які прикликають увагу до таланту футболістів за межами топ-ліг.
Читайте також
- Збірна США розгромила Парагвай на домашньому ЧС-2026: яскравий старт турніру
- Трамп зустрівся з Усиком в Овальному кабінеті: деталі візиту чемпіона
- Кукурелья пообіцяв татуювання з тренером: яку нову обіцянку дав зірка "Челсі"
- Жирона представила українського нападника Піщура: деталі трансферу за 1 млн євро
- Канада вирвала нічию з Боснією в дебютному матчі ЧС-2026: історичне очко
- Усик зустрівся з Трампом в Овальному кабінеті: що відомо про візит

