Ярослава Магучіх перемогла на етапі Діамантової ліги: як вона відновилася після провалу.
15.08.2025
1367
Журналіст
Шосталь Олександр
15.08.2025
1367
Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх виграла етап Діамантової ліги в польській Сілезії, стрибнувши на 2.00 м. Її перемога дозволила обійти Ніколу Оліслагерс.
Магучіх про перемогу в Польщі
Після етапу в Лондоні, де Ярослава Магучіх залишилась без медалі, вона взяла паузу у Естонії. Там вона гуляла по лісах, уникала соціальних мереж і відновлювалася після двох невдалих стартів.
Спортсменка підкреслила важливість співпраці з тренеркою Тетяною Прокопчук, яка допомогла їй вдосконалити технічні та психологічні аспекти. Магучіх наголосила на необхідності насолоджуватися процесом і не реагувати на критику.
Завдяки вдалим розбігу та позитивному настрою Ярослава Магучіх відчула задоволення від стрибків, отримавши перемогу на етапі Діамантової ліги в Сілезії.
Після невдач у Лондоні, українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх змогла відновитися та здобула перемогу на етапі Діамантової ліги в Польщі. Її співпраця з тренеркою допомогла досягти успіху, а позитивний настрій дозволив насолодитися процесом змагань.Читайте також
- Тарас Михавко з «Динамо» переходить у «Трабзонспор»: деталі трансферу
- Колумбія розгромила Узбекистан 3:1 на ЧС-2026: історичні рекорди першого туру
- Івана Кнолль підтримала Хорватію на ЧС, але команда програла Англії
- Гаррі Кейн готовий до ЧС-2026: дебют Англії 17 червня проти Хорватії
- Англія розгромила Хорватію 4:2 на ЧС-2026: дубль Кейна та гол Беллінгема
- Португалія не змогла обіграти дебютанта ЧС-2026: нічия 1:1 з ДР Конго

