Магучіх розповіла, на скількох ще Олімпіадах збирається взяти участь.

Магучіх на Олімпіадах участь

Ярослава Магучіх планує взяти участь у двох наступних Олімпіадах

23-річна українська легкоатлетка та олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх заявила, що має намір взяти участь на ще двох Олімпіадах. Вона планує поборотися за медалі в Австралії в 2032 році та на одному з майбутніх змагань, коли їй буде 31 рік. Магучіх наголосила, що це буде її остання можливість взяти участь на Олімпійських іграх.

Олімпійська чемпіонка Ярослава Магучіх не зупиняється на досягнутому. Вона встановлює нові цілі - стати дворазовою олімпійською чемпіонкою та побити рекорд у стрибках у висоту, досягнувши позначку 2,06 метра. Вона хоче багато золотих медалей у своїй колекції.

У 2024 році Ярослава Магучіх стала олімпійською чемпіонкою та встановила новий світовий рекорд у стрибках у висоту. Вона також перемогла на чемпіонаті Європи та фіналі Діамантової ліги. Єдиним турніром, де вона не здобула золота, став чемпіонат світу в Глазго, але вона здобула срібну нагороду.