Майора ДШВ затримали за корупцію: 10 країн відпустки та 51 тисяча доларів вилучення.

Затримання майора ДШВ за корупцію
Затримання майора ДШВ за корупцію Фото: Novyny.live

Затримання майора тилу бригади ДШВ

Як повідомляє Novyny.live: Майора тилу бригади Десантно-штурмових військ (ДШВ) затримали за підозрою у корупційних схемах, пов'язаних з постачанням продуктів харчування для Збройних сил України (ЗСУ) та ухиленням від військової служби. Правоохоронці виявили, що майор отримав неправомірну вигоду у розмірі 10 тисяч доларів США за підміну товарних позицій у поставках у червні 2025 року. Загалом, підозрюваний був відсутній на службі щонайменше 38 діб у 2025 році.

Дослідження та наслідки

Згідно з інформацією, майор систематично виїжджав за кордон, відвідавши 10 країн, серед яких:

  • Аргентина
  • Австрія
  • Швейцарія
  • Франція
  • Італія
  • Японія
  • Чехія
  • Туреччина
  • Єгипет
  • Антарктида

5 лютого 2026 року його затримали, і суд обрав йому запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Під час обшуків у його помешканні правоохоронці вилучили 51 тисячу доларів США, 2,1 тисячі євро, 201 тисячу гривень та документи на елітну нерухомість.

Крім того, у заступниці майора були знайдені боргові розписки на 20 тисяч доларів, мобільні телефони, ноутбуки та банківські картки. В рамках розслідування також перевіряється походження грошових переказів на суму 1,8 мільйона гривень. Ситуація викликала широкий резонанс у суспільстві, оскільки корупція в армії підриває довіру до оборонних структур країни.

Цей випадок корупції у військових структурах України підкреслює серйозні проблеми, з якими стикається країна у сфері оборони та управління.

Затримання майора не лише порушує питання про етику військовослужбовців, але й ставить під сумнів ефективність контрольних механізмів у Збройних силах. Важливо, щоб розслідування справи було проведене прозоро і забезпечило відповідальність усіх причетних осіб, що може стати кроком до відновлення довіри суспільства до армії.


Читайте також

Реклама