Джошко Гвардіол майже покинув футбол: чому найдовша гра не приносила радості.
Перехід Гвардіола до Манчестер Сіті
Як повідомляє The Sun: Йоско Гвардіол став другім найдорожчим захисником в історії футболу, підписавши контракт з Манчестер Сіті за 77 мільйонів фунтів стерлінгів. Проте футболіст практично залишив спорт через те, що більше не відчував радості від гри.
Його трансфер у 2023 році з РБ Лейпциг вивів його на друге місце за величиною угоди після Гаррі Магвайра, який перейшов до Манчестер Юнайтед з Лестера за 80 мільйонів фунтів стерлінгів. Однак хорватський захисник поділився своїми відчуттями щодо цього:
“Я вже думав про те, щоб залишити футбол. Зараз я відчуваю себе щасливим у цій грі”
Бажання не залишати футбол, а також нові можливості, які відкрилися в Манчестер Сіті, стали вирішальними факторами для продовження його кар'єри. Прихід Гвардіола до клубу обіцяє нові досягнення та виклики на футбольному полі.
Цей трансфер стане важливою віхою в кар'єрі молодого захисника. Гвардіол вже встиг показати свій потенціал у РБ Лейпциг, і тепер його чекають нові випробування в одному з найсильніших клубів світу. Сподіваємося, що в Манчестер Сіті він зможе віднайти ту саму радість у грі та піднести свій рівень до нових висот.
Читайте також
- Астон Вілла готова заплатити 25 млн євро за Трубіна: коли можливий трансфер
- Матвій Пономаренко визнаний найкращим молодим гравцем УПЛ: 14 з 16 клубів віддали першість
- Керівництво «Динамо» чекають зміни: Ярмоленко та Сидорчук отримають нові ролі
- Чемпіонат світу-2026 стартує 11 червня: 48 збірних, 104 матчі та майже 9 млрд доларів
- Мексика стартувала на ЧС-2026 із перемоги: розгром ПАР 2:0
- Чемпіонат світу-2026 стартував у Мексиці: Шакіра запалила церемонію відкриття

