Марія Берлінська: щоб зупинити Росію, потрібно зробити ціну війни непідйомною.
Необхідність підвищення ціни війни для Росії
Як повідомляє TSN.ua: Марія Берлінська, керівниця компанії Victory Drones, висловила думку про необхідність підвищення ціни війни для Росії з метою зупинки її агресії. Вона акцентувала, що це можна досягти через знищення російського особового складу та нафтопереробної галузі. Виступаючи в проєкті "Ремовська Інтервʼю", Берлінська зазначила, що для ефективної боротьби з агресором необхідно працювати на всіх рівнях, щоб зробити ціну війни "непідйомною".
Крім того, Берлінська підкреслила, що наразі Росія має перевагу у когнітивному домені війни. Важливо відзначити, що Федоров став першим міністром в українській історії, який згадав про цей аспект конфлікту. На думку Берлінської, для зміни балансу сил необхідно посилити зусилля, аби Росія не могла вигравати в цьому домені війни.
Стратегія боротьби з агресором
В своїх заявах Марія Берлінська акцентує на важливості стратегії, яка передбачає активні дії проти ресурсів агресора.
“На всіх рівнях робити ціну непідйомною, абсолютно на всіх,”- підкреслила вона, вказуючи на необхідність комплексного підходу до вирішення проблеми.
Заяви Марії Берлінської підкреслюють важливість розуміння сучасної війни як багатогранного явища, де економічні, військові та інформаційні аспекти взаємопов'язані. У контексті зростаючих викликів, з якими стикається Україна, її пропозиції можуть стати основою для формування нових стратегій, спрямованих на зменшення агресії з боку Росії. Також важливою є ідея про зміцнення когнітивного домену, що може суттєво вплинути на громадську думку та міжнародну підтримку.
Читайте також
- Зеленський прокоментував обстріл Києва та пожежу в Лаврі: заява президента
- Зеленський відвідав Києво-Печерську лавру після атаки дронів: уряд виділить кошти
- Британія заборонить дітям соцмережі: які платформи під ударом
- ЄС затвердить 21-й пакет санкцій проти Росії: про що йдеться
- США та Іран домовилися про припинення вогню: що відомо про мирну угоду
- Аналітик назвав головний ризик для вступу України в ЄС: у чому проблема

