Мбаппе перебуває за крок від історичного досягнення.
Форвард збірної Франції Кіліан Мбаппе забив вже 36 голів за "Реал" у своєму першому сезоні і наблизився до клубного рекорду. Він має намір оновити цей досягнення. За інформацією "Главком", Мбаппе забив два голи у матчі 34-го туру іспанської Прімери проти "Сельти". Таким чином, на його рахунку вже 36 голів за "Реал".
Якщо Мбаппе заб'є ще один гол у цьому сезоні, він повторить досягнення колишнього форварда "Реала" Івана Саморано, який в своєму першому сезоні забив 37 м'ячів. Раніше Мбаппе випередив Кріштіану Роналду, який забив 33 голи у своєму першому сезоні за "Реал".
Мадридський клуб також проявляє інтерес до півзахисника "Ліверпуля" Алексіса Мак Аллістера. Проте "Реал" вважає суму у 100 млн євро, яка вимагається за гравця, завищеною. Вартість Мак Аллістера, за даними Transfermarkt, оцінюється в 90 млн євро.
Зауважимо, що перший матч півфіналу Ліги чемпіонів УЄФА між "Арсеналом" і "Парі Сен-Жермен" відбувся минулого тижня. "Арсенал" поступився з рахунком 0:1. Матч-відповідь запланований на 7 травня.
Читайте також
- Українські тенісистки Костюк та Світоліна увійшли до топ-10 історичного рейтингу Elo
- МОК відновив Олімпійський комітет Росії: що змінилося після скандалу
- Динамо та Університатя Клуж: вирішальна битва за Лігу Європи вже 16 липня
- Вільярруель назвала Англію загарбниками-піратами перед матчем з Аргентиною
- Міжнародна федерація гандболу скасувала обмеження для росіян: що це означає
- Англія та Аргентина зійдуться в півфіналі ЧС-2026: де і коли дивитися матч

