Мелоні та Сі обговорили війну в Україні.
Мелоні провела переговори з лідером Китаю
Прем'єр-міністр Італії Джорджа Мелоні під час свого візиту до Китаю зустрілась з китайським лідером Сі Цзіньпінем. Обговорювалося російське вторгнення в Україну та співробітництво між країнами.
За інформацією італійського уряду, Мелоні та Сі "поділилися позитивним розвитком відносин між Італією та Китаєм" і наголосили на важливості "збалансованого, взаємовигідного співробітництва, заснованого на довірі".
Також були обговорені пріоритетні питання на міжнародній арені, зокрема ризики ескалації на Близькому Сході. Мелоні зазначила, що Китай важливий для забезпечення стабільності та миру в світі.
Вона також наголосила на потенціалі Італії у розвитку відносин між Китаєм та Європейським Союзом та у створенні збалансованих торгових відносин.
Це був перший візит Мелоні до Китаю як прем'єр-міністра Італії, але вона вже зустрічалась з Сі Цзіньпіном у 2022 році.
Джерело: Європейська правда
Читайте також
- Китай вимагає знизити ціну вп’ятеро: переговори щодо “Сили Сибіру-2” зайшли в глухий кут
- Путін став залежним партнером Китаю: торгівля зросла з 10% до 40%
- Лукашенко кличе мігрантів та готує армію: чому Білорусь уникає війни
- Італія пропонує нову систему безпеки Європи: Україна, Британія та Туреччина в складі
- КНДР оголосила про нарощування ядерних сил: Китай підтвердив стратегічну підтримку
- Світові лідери розкрили свої футбольні уподобання: хто за кого вболіває

