Мерц отримав від Трампа гарантії щодо НАТО, але розповів про недооцінку загрози від Росії у США.
Канцлер Німеччини Фрідріх Мерц повернувся з Вашингтона з оптимістичними враженнями після зустрічі з президентом США Дональдом Трампом в Білому домі. Німецький лідер назвав переговори перспективними для майбутньої співпраці між двома країнами.
Під час зустрічі 5 червня Мерц і Трамп обговорили конфлікт на сході України, торгівельну політику та майбутнє НАТО. Мерц підкреслив підтримку Трампа у питанні збільшення оборонних витрат країн-членів НАТО і позитивні сигнали щодо торговельних відносин між США та Європейським Союзом.
Після зустрічі канцлер Німеччини висловив надію на плідну співпрацю між країнами у сферах безпеки, торгівлі та міжнародних стосунків, але деталі угод залишаються предметом подальших обговорень.
У результаті зустрічі Мерц і Трамп відзначили позитивний настрій для подальшої співпраці між Німеччиною та США, акцентуючи увагу на важливих темах безпеки, торгівлі та міжнародних відносин.
Читайте також
- Україна має змогу знищити НПЗ Білорусі: Безсмертний пояснив наслідки
- Фінляндія скасовує заборону на ядерну зброю: що зміниться з 1 липня 2026 року
- Російські заяви про “історичні землі” суперечать Статуту ООН: що каже закон
- Воля українців перемагає знання ворога: у чому сила України
- Путін просить допомоги: експерт пояснив, чому режим РФ ослаблений
- У Криму поки немає паніки, але ситуація може змінитись через труднощі з пальним

