"Ми просто не доживемо": експерт Попенко відповів на скандальну заяву міністра про пенсіонерів.
Міністерство соціальної політики відзначає, що громадяни України, які досягли 65-річного віку, мають працювати, а не йти на пенсію. Про це повідомив експерт Олен Попенко, посилаючись на заяву голови відомства Оксани Жолнович.
Експерт висловив сумніви щодо такої позиції міністерства, зважаючи на демографічну ситуацію в країні.
"Голова Мінсоцполітики заявила, що 65-річна людина в Україні - це людина із жагою до праці, яка хоче працювати, а не сидіти на пенсії. При цьому середній вік чоловіків в Україні становить лише 56 років. Ми просто не доживаємо до цієї пенсії", - зазначив він.
Ця заява міністерства приходить в контексті скорочення соціальних виплат, зокрема субсидій, на 2025 рік.
Експерт вважає, що ці заяви та дії уряду можуть бути підготовкою до збільшення пенсійного віку, незважаючи на низьку тривалість життя українців.
Раніше вже повідомлялося про ускладнення вихід на пенсію для українців.
Читайте також
- США дозволили торгівлю іранською нафтою на 60 днів: що змінилося для України
- Одеса встановила єдиний тариф на паркування: скільки доведеться платити водіям у липні
- Банки встановили нові тарифи на SMS-інформування: скільки доведеться платити
- Українцям пояснили процедуру конфіскації майна: що вилучають та як продають
- Податки для фрілансерів різко змінять: замість 23% заплатять лише 10
- Правоохоронці викрили схеми незаконного видобутку копалин у п’яти регіонах: збитки держави понад 1,5 млрд

