МОК прокоментував можливість участі росіян у Олімпіаді-2026.
01.07.2025
2689

Журналіст
Шосталь Олександр
01.07.2025
2689

У Міжнародному олімпійському комітеті було оголошено, що рішення про участь російських спортсменів у Олімпіаді в Мілані буде залежати від зовнішніх обставин. За словами глави комітету Кірсті Ковентрі, конкретний дедлайн для цього питання не встановлено, і остаточне рішення може бути прийняте до кінця року. У березні 2022 року МОК закликав відсторонити російських спортсменів через агресію Росії проти України, а у 2023 році рекомендував допускати їх до змагань у нейтральному статусі. Олімпіада в Мілані відбудеться з 6 по 22 лютого 2023 року в Італії.
Також, російська спортсменка Мірра Андрєєва отримала покарання за лайкання пропутінських дописів в соцмережах. Вона та її сестра фігурували разом з іншими спортсменами, які мають зв'язки з організацією, що підтримує окупацію та перебуває під санкціями кількох країн, включаючи Україну.
Ця новина розкриває складні відносини між спортом, політикою та етикою, демонструючи важливість врахування зовнішніх обставин та дотримання принципів спортивного співтовариства при роботі з атлетами з різних країн.
Читайте також
- Зважування Усика та Дюбуа — у якій формі боксери
- Клуб з АПЛ готовий поліпшити пропозицію ПСЖ щодо Забарного
- Ломаченку радили змінити громадянство — що відомо
- Леоненко назвав головну перевагу Усика над Дюбуа
- Легенди українського спорту бажають успіху Усику на арені з Дюбуа
- Колишній футболіст Динамо завершив кар'єру в 29 років