Морози не відступають: Діденко попередила про похолодання до -17 та ожеледицю.
17.02.2025
2455
Журналіст
Шосталь Олександр
17.02.2025
2455
Погода на початку тижня
За даними синоптика Наталії Діденко, на початку тижня в Україні буде холодно.
У понеділок, 17 лютого, весь день буде відчутне холодне погоду. Температура вночі впаде до -12-17 градусів, а вдень трохи знизиться, але все одно буде від -2 до 7 градусів. На півдні країни буде трохи тепліше на 2-5 градусів.
"Переважно сухо, лише в Полтавській, Сумській і Харківській областях невеликий сніг", - зазначила Діденко.
В Києві завтра також буде без опадів. Температура вночі буде -12 градусів, а вдень від -2 до 4 градусів. Проте, варто бути обережними через ймовірність ожеледиці.
Згідно з прогнозом Діденко, потепління в Україні очікується після 24 лютого.
"Мастіть руки кремом, носіть взуття, зробіть виручку маленьким кафе, загорніть ніс, бережіть горло та щоки, годуйте вуличних тварин і птахів", - порадила вона.
Як ми повідомляли раніше, Діденко попередила про погіршення погоди.
Читайте також
- У Криму зупинили продаж пального для цивільних: що відомо
- Удари по НПЗ в Росії вивели з ладу понад 20% потужностей: паливна криза охопила 53 регіони
- Безперервна освіта стала необхідністю: український бізнес готується до виходу на Захід
- Економіка Росії вийшла з-під контролю: військові витрати сягнули 10% ВВП
- Українці зіткнулися з прихованими комісіями при знятті готівки з польських карток
- У Росії масовий дефіцит пального: черги на АЗС та обмеження до 30 літрів

