Колишній постановник МастерШеф Юрій Мігашко загинув на Сумському напрямку.

Колишній постановник МастерШеф Юрій Мігашко загинув на Сумському напрямку
Колишній постановник МастерШеф Юрій Мігашко загинув на Сумському напрямку Фото: ТСН

Як повідомляє ТСН: У боях на Сумському напрямку загинув колишній працівник Starlight Media Юрій Мігашко, який з 2022 року служив у Силах оборони України.

Про це повідомили у пресслужбі Starlight Media.

«Болючі новини для родини старлайтівців. У війську загинув наш колега Юрій Мігашко. Юрій працював у команді близько 10 років: був постановником на Новому каналі та СТБ, декоратором-постановником „Зважених та щасливих“ і „МастерШеф“ у Starlight Production», — йдеться у повідомленні.

Відомо, що в березні 2022 року він добровільно став на захист країни, приєднавшись до Збройних сил України під час війни з російською агресією. Нещодавно Юрій загинув у боях на Сумщині.

Нагадаємо, що раніше стало відомо про загибель випускового редактора сайту TSN.ua Дмитра Бєндікова, який також служив в Третій штурмовій бригаді як оператор наземного дрона.

Загибель Юрія Мігашка стала втратою не лише для його родини та колег, але й для всієї медіа-спільноти України. Його відданість країні та потужний внесок у телебачення залишаться в пам'яті багатьох. Ця трагедія підкреслює важливість тих, хто сьогодні захищає нашу територію та національну ідентичність у період війни.


Читайте також

Реклама