На Харківщині FPV-дрони знищили один із найсучасніших танків РФ.
Бійці окремого полку безпілотних систем "Ахіллес" знищили танк Т-90М, що вважається одним із найсучасніших у ЗС РФ. Про це повідомляє "Главком" з посиланням на ОСУВ "Хортиця".
Бійці окремого полку безпілотних систем "Ахіллес" продовжують демонструвати ефективність сучасної дронової війни у районах Куп'янська та Дворічної, що на Харківщині.
Українські воїни знищили російський танк Т-90М "Прорив", що вважається одним із найсучасніших у ЗС РФ. Цей танк був представлений у 2017 році та почав надходити до військ із 2020 року.
Крім того, FPV-дрони полку вивели з ладу ще один ворожий танк, "буханку" (УАЗ) та вогневу позицію кулеметника противника.
«Екіпажі полку безпілотних систем "Ахіллес" ефектно палять техніку противника на Харківщині», – йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, що Сухопутні війська ЗСУ підтвердили, що військовослужбовці 30-ї окремої механізованої бригади знищили російський танк за допомогою так званого «безпілотника-дракона».
Читайте також
- Штучний інтелект назвав найкрасивішого футболіста ЧС-2026: це аргентинець
- Зірка Іспанії Ламін Ямаль може не зіграти з Саудівською Аравією: що каже тренер
- Збірна Канади розгромила Катар 6:0 на ЧС-2026: перша перемога в групі В
- Бразилія без Неймара у другому турі ЧС-2026: хто ще зіграє сьогодні
- Мексика та Канада лідирують у групах ЧС-2026: результати другого туру
- Мессі наздогнав Клозе: 16 голів на чемпіонатах світу після хет-трику Алжиру

