На Рівненщині надзвичайники врятували лелеку з колодязя: зворушливі фото.
06.08.2024
1471

Журналіст
Шосталь Олександр
06.08.2024
1471

У Рівненській області рятувальники врятували лелеку, яка потрапила у колодязь глибиною вісім метрів. Вони спустилися у колодязь і витягли птаха за допомогою ручної лебідки. Лелека не постраждала і була повернута до свого природного середовища.
Раніше на Львівщині рятувальники врятували чаплю, яка зачепилася мотузкою за дерево посеред озера. Вона не могла вивільнитися самостійно і висіла вниз головою на висоті близько 15 метрів.
Також, бегемот Лілі повернулася до літнього вольєра у Київський зоологічний парк після зимово-весняних холодів. Тварин та птахів з початку літа переселяють до літніх будиночків і майданчиків. Відвідувачі з парку зможуть побачити бегемота вже з цієї суботи.
На природному заповіднику "Медобори" у Тернопільській області було помічено дикого кота, якого в Україні вважають практично зниклим видом.
Читайте також
- Племінниця засновника цирку «Кобзов» трагічно загинула, зірвавшись із висоти
- Послання від Росії. Сибіга опублікував відео з вибухами над Києвом
- Росіяни вдарили «шахедами» по Одещині, горіла база відпочинку
- ISW: Путін готує Росію до тривалої війни з Україною і НАТО
- У Одесі отримав вирок військовий, який виявився зрадником
- Під Мелітополем розвідники підірвали військовий поїзд росіян