На США чекає найморозніша зима за десятиліття – NBC News.


Прогнозовано холодна зима в США
Метеорологи передбачають, що над Сполученими Штатами наближається арктичний холод. Вже на цьому тижні заморозки охоплять до 70% території країни. Температура в багатьох штатах буде нижче за нуль за Фаренгейтом, на 10-20 градусів нижче норми. Прогнозується, що такі холоди можуть тривати протягом всього січня.
За оцінками метеорологів, в таку зиму в Америці не було протягом кількох десятиліть. Арктичний холод, що формується над Сибіром, наближається до Північної Америки. Це приведе до низьких температур та снігопадів. Мешканцям штатів на сході та півдні США, де переважає теплий клімат, доведеться зустріти справжню зиму. Метеорологи попереджають про небезпеки, які можуть виникнути внаслідок такої погоди.
Основною причиною надзвичайно холодної погоди є область високого тиску над Арктикою, що призводить до направлення холодного повітря до США та Канади. У результаті очікується дуже низька температура та сильні снігопади на півночі та сході країни. Перший тиждень січня принесе багато снігу, але це лише початок зимової погоди, яка стане ще сильнішою у другому тижні місяця. Відлиги можна очікувати тільки в лютому.
Останні дані свідчать, що минулий рік був економічно успішним для США.
Читайте також
- Китай показав зброю, яка здатна виводити з ладу енергосистему
- Іран закликає ООН визнати Ізраїль та США винними в 12‑денній війні
- Тривожна статистика від ДСНС: 98 людей, з них вісім дітей, загинули на воді протягом червня
- США перехопили розмову іранських чиновників про незначні наслідки ударів
- У Пакистані через стихію загинули десятки людей
- Збагачення урану Іраном ніколи не припиниться – постпред Ірану в ООН