Жорстоке вбивство на Уманщині: чоловік відрізав голову сусіду, прийнявши його за окупанта.

Жорстоке вбивство сусіда на Уманщині
Жорстоке вбивство сусіда на Уманщині Фото: ТСН

Як повідомляє ТСН: У одному з сіл Уманського району стався жахливий злочин: під час спільного вживання алкоголю 56-річний чоловік завдав кількох ножових поранень своєму 61-річному знайомому, а потім відрізав йому голову. Підозрюваний заявляє, що мотивом стало нібито помилкове уявлення про те, що його товариш є російським окупантом.

Деталі злочину

Цей інцидент стався 10 грудня. Наразі підозрюваного у жорстокому вбивстві затримано.

«Під час сварки 56-річний чоловік схопив ніж і завдав кількох поранень своєму 61-річному опонентові. Після цього він відрізав йому голову.Сам зловмисник пішов до сусідів і розповів про вбивство. Вони викликали поліцію. Причиною жорстокого вчинку, за словами підозрюваного, стало те, що йому привиділося, ніби товариш є російським окупантом», — повідомили у поліції.

Правові наслідки

Зловмисника затримали відповідно до статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Слідчі Уманської окружної прокуратури вже повідомили йому про підозру у вчиненні умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України).

За інформацією поліції, суд обрав підозрюваному запобіжний захід — тримання під вартою без права внесення застави. За скоєне чоловікові загрожує до 15 років позбавлення волі.

Інші новини

Нагадаємо, у вінницьких пабліках з’явилися чутки про хлопця, який нібито переслідує молодих жінок і зрізає з них волосся. Відділ комунікацій ГУНП у Вінницькій області анонсував офіційне повідомлення щодо цієї ситуації.

Також повідомляли, що на Київщині чоловік жорстоко побив свого товариша пляшкою, сковорідкою та дитячим барабаном.

Цей випадок у Уманському районі викликав великі обговорення в мережі. Злочин, який важко співвіднести з реальністю, став підтвердженням того, що агресія в суспільстві може набути небезпечних форм. Важливо звертати увагу на подібні інциденти та вести просвітницьку роботу для запобігання насильству в майбутньому.


Читайте також

Реклама