Українка Софія Гречко встановила світовий рекорд на Всесвітніх іграх: деталі тріумфу.
Українка Софія Гречко знову здивувала світ своїм талантом у підводному плаванні на Всесвітніх іграх у Ченду, здобувши золоту медаль і встановивши новий світовий рекорд на дистанції 400 метрів у ластах — 3:11.88. Російська суперниця Єлизавета Купрессова була сильно розчарована своєю третьою здобутею місцею.
Єлизавета Купрессова під час гімну України. Фото: Спортивний Комітет України
Гімн України зіпсував настрій росіянці
Цікаво, що срібло також дісталося українці Анні Яковлевій, яка поступилася лише на 39 сотих секунди переможниці з новим світовим рекордом серед юніорок. Така боротьба за перемогу залишилася в пам'яті глядачів.
Нагадаємо, що це вже друге золото для Софії Гречко на цих іграх, а загалом українська збірна вже виборола 26 медалей, серед яких 11 золотих, 9 срібних і 6 бронзових, що робить нас третьою командою за результативністю після Китаю та Німеччини.
Інші переможці з України
Українці продовжують радувати перемогами, здобуваючи золоті медалі у муай-тай, джиу-джитсу та карате. Наші спортсмени пишаються своїми досягненнями на міжнародній арені, піднімаючи прапор України догори у боротьбі за перемогу.
Представлена новина описує перемогу української спортсменки Софії Гречко на Всесвітніх іграх у Ченду у підводному плаванні, підкреслює реакцію російської спортсменки на звучання гімну України, а також підводить підсумок досягнень української збірної на зазначених іграх.Читайте також
- Мартінес покине збірну Португалії заради «Аль-Насра»: що відомо
- Тайсон Ф'юрі кидає виклик Джошуа: бій року заплановано на кінець 2026
- Тарас Михавко з «Динамо» переходить у «Трабзонспор»: деталі трансферу
- Колумбія розгромила Узбекистан 3:1 на ЧС-2026: історичні рекорди першого туру
- Івана Кнолль підтримала Хорватію на ЧС, але команда програла Англії
- Гаррі Кейн готовий до ЧС-2026: дебют Англії 17 червня проти Хорватії

