НАБУ: в Одесі завдали мільйонних збитків аеропорту через недійсність.
Підозра щодо в.о. генерального директора КП "Міжнародний аеропорт Одеса"
Як повідомляє inkorr.com: Національне антикорупційне бюро України та Спеціалізована антикорупційна прокуратура висунули підозру виконувачці обов'язків генерального директора КП "Міжнародний аеропорт Одеса" у нанесенні багатомільйонних збитків підприємству. За даними слідства, вона свідомо не подала заявку на сертифікацію аеродрому, що дозволило приватній компанії отримувати прибуток від авіакомпаній, в той час як комунальне підприємство залишалося без доходів.
Національне антикорупційне бюро зазначило, що в результаті цих дій місто Одеса зазнало збитків на понад 15,6 млн грн. Дії підозрюваної кваліфіковано за ч. 2 ст. 364 КК України і триває слідство в цій справі. Ольга Макогонюк виконує обов'язки генерального директора КП "Міжнародний аеропорт Одеса" з 2017 року.
Ця ситуація демонструє серйозні фінансові ризики для міста внаслідок відсутності необхідних кроків щодо сертифікації аеродрому. Слідство триває, і наслідки дій підозрюваної можуть бути значними відповідно до Кримінального кодексу України. Ключовим аспектом справи є не лише розслідування конкретних дій, а й виявлення причин, які призвели до такої ситуації в управлінні аеропортом.
Читайте також
- Атаки РФ на чотири області: троє загиблих, семеро поранених за добу
- Удар по Дніпру та Запоріжжю: поранені та зруйновані підприємства
- Удар дрона по сховищу Росрезерву спричинив "мазутний дощ" у Ярославській області
- Авіакатастрофа в Бразилії: загинув зірковий співак Олівер Трі та ще п’ятеро людей
- Масований удар по Дніпропетровщині: загиблий та постраждалі, серед яких 16-річна дівчина
- Київ витрачає мільярди на дороги, але ДТП зростають: експерт назвав причину

