Начальник Генштабу Польщі розповів про загрозу війни з РФ.
12.11.2024
1618

Журналіст
Шосталь Олександр
12.11.2024
1618

Начальник Генштабу Польщі заявив про загрозу війни і важливість підготовки держави
Начальник Генерального штабу Війська Польського, генерал Вєслав Кукула, наголосив у своєму інтерв'ю для видання Rzeczpospolita про реальну загрозу війни та важливість підготовки Польщі до можливої агресії. За його словами, агресія завжди набирає силу від слабкості і Росія має потенціал для військових дій і розвитку своїх оборонних здібностей.
«Агресія завжди набирає силу від слабкості. У нашому випадку це означає, що военний потенціал Росії може швидко зрости, крім того, що Росія розвиває свою військову силу і продовжує брати непередбачуваний курс дій на міжнародній арені»
Генерал Кукула також заявив про підтримку союзників у разі агресії союзниками Росії або Білорусії. Він підкреслив, що Польща підтримуватиме країни Балтії у випадку будь-яких конфліктів з Росією. Проте він відмовився від ідеї збивати російські ракети над Україною в межах своїх кордонів.
Читайте також
- Втрати ворога станом на 1 травня 2025 – Генштаб ЗСУ
- Ворог масовано атакував Одесу: наслідки "прильотів"
- Російські окупанти кардинально змінили тактику проведення штурмів
- В Україні оновили дату окупації Маріуполя заради історичної справедливості
- 30 діб тиші: Зеленський розкрив умови для початку мирних переговорів з Росією
- Під прикриттям "травневого перемир'я" Росія готується до посилення ударів – ЗСУ