Нафтопереробний завод у Самарській області під атакою дронів .


Нафтопереробний завод у Новокуйбишевську був атакований дронами вночі 10 березня. Цей завод знаходиться в Самарській області. Раніше місцева влада попереджала про можливі атаки дронів в регіоні. Про це повідомляє інформаційний портал "Главком" з посиланням на російські ЗМІ.
Свідки повідомили, що почули кілька потужних вибухів. Серія вибухів сталася над містом Новокуйбишевськ. Росіяни чули звук безпілотника, який летів над регіоном.
Місцеві жителі пізніше відчули гучні вибухи в районі нафтопереробного заводу. Потім побачили яскраві спалахи на небі. Місцева влада заявляє, що безпілотний літальний апарат був збитий на підльоті до підприємства.
За попередніми даними, руйнувань та постраждалих немає.
Новокуйбишевський нафтопереробний завод в Самарській області
Цей завод вважають найпотужнішим серед нафтопереробних підприємств у самарській групі. Головний офіс компанії знаходиться в Новокуйбишевську.
За відкритими джерелами, потужність Новокуйбишевського нафтопереробного заводу становить 8,8 мільйона тонн нафти на рік.
На цьому заводі виробляють паливо для всіх видів транспорту, компоненти мастил, бітуми, кокс, продукти нафтохімії.
У вночі 9 березня в різних містах Росії також були почуті потужні вибухи. Дрони атакували нафтопереробний завод "Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез", Рязанський нафтопереробний завод та Новолипецький металургійний комбінат.
Також сталася пожежа на території спиртзаводу у Бутурлинівці, Воронезька область.
Свідки бачили яскраві спалахи неба біля підприємств та чули гучні вибухи. Місцева влада повідомляла про роботу протиповітряної оборони. В декількох аеропортах Росії був введений план "Килим".
Читайте також
- Українцям пояснили, хто має право носити "піксель": які штрафи загрожують за камуфляж цивільним
- У Берліні пройшла акція солідарності з Україною
- У США розбився літак поруч з стоянкою будинку престарілих
- Брат віцепрезидента США Джей Ді Венса воював за Україну
- Понад 86% поляків виступають проти відправлення військ в Україну
- Офіцери Секретної служби США стріляли в озброєного чоловіка біля Білого дому