У Львові загинув військовий ТЦК: затримано нападника з ножем.
Як повідомляє ТСН: У Львові під час нападу загинув військовослужбовець Територіального центру комплектування. Нападника вже затримали.
Деталі інциденту
Інцидент стався увечері, коли у Львові проходило оповіщення населення про мобілізацію. Військовослужбовець Галицько-Франківського РТЦК отримав смертельне поранення. За попередніми даними, 30-річний львів’янин під час перевірки документів наніс йому ножове поранення та втік, використавши газовий балончик.
«Потерпілий — ветеран АТО — був госпіталізований із критичним ушкодженням стегнової артерії. Попри зусилля лікарів, його життя врятувати не вдалося»
Нападника затримали, у нього вилучили знаряддя вбивства. Відкрито кримінальне провадження за фактом умисного тяжкого тілесного ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого. Затриманому мають повідомити про підозру та обрати запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Раніше вже стало відомо про вбивство військовослужбовця на Полтавщині. У Полтавській області провели прощання зі співробітником ТЦК Олександром Сикальчуком, який загинув від пострілу під час виконання службових обов’язків. Йому було 39 років, він залишив двох дітей.
У зв'язку з останніми подіями, затримання нападника стало важливим кроком у розслідуванні цього трагічного випадку. Суспільство стурбоване проявами насильства проти військовослужбовців, які виконують свої обов'язки у складних умовах. Пам’ятаймо про тих, хто захищає наш спокій, і вшановуймо їх пам’ять.
Читайте також
- Стрілянина в Ірпені: поліція затримала 47-річного підозрюваного
- Удари по мостах до Чонгара: рух на Крим перекрито
- Над Вільнюсом помітили невідомий об'єкт: повітряна тривога через метеозонд
- Авіаудар по Словʼянську: 5 постраждалих, серед яких 9-річна дитина
- Тузлівські лимани змінили колір: на Одещині виявили 22 загиблих дельфінів
- Удар по Слов'янську 13 червня: шестеро поранених, серед них 9-річний хлопчик

