«Нікчемні команди». Британський журналіст розкритикував фінал Ліги Європи.
Критика фіналу Ліги Європи
Британський журналіст Пірс Морган висловив свою жорстку критику на адресу фіналу Ліги Європи, в якому "Тоттенгем Хотспур" переміг "Манчестер Юнайтед" 1:0. Журналіст назвав цей матч одним з найгірших у історії фіналів європейських турнірів, а також відзначив, що одна з цих нікчемних команд все одно потрапить у Лігу чемпіонів.
Лондонський "Тоттенгем", вигравши фінал, отримав можливість грати у Лізі чемпіонів у наступному сезоні, тоді як "Манчестер Юнайтед" залишився без участі в єврокубках. Цей матч був останньою можливістю для обох команд закінчити сезон удачно, тож обидві сторони діяли дуже обережно.
“Це, мабуть, найгірша гра в історії фіналів європейських футбольних змагань. Абсолютно шокуюче - і все ж таки одна з цих нікчемних команд буде наступного року в Лізі чемпіонів”
Важлива перемога для "Тоттенгему"
Лондонський клуб зумів виграти Лігу Європи і тепер отримає шанс зіграти у Лізі чемпіонів наступного сезону, що велике досягнення. Гра проти "Манчестер Юнайтед" була важкою, проте "Тоттенгем" виявився сильнішим і заслужено переміг.
Євротрофей дозволить "Тоттенгему" не лише порадувати своїх фанатів, а й познайомитися з найсильнішими клубами Європи в наступному сезоні. А перемога у фіналі відкрила для них можливість грати в Лізі чемпіонів, що є великим досягненням для команди.
Читайте також
- МОК відновив Олімпійський комітет Росії: що змінилося після скандалу
- Динамо та Університатя Клуж: вирішальна битва за Лігу Європи вже 16 липня
- Вільярруель назвала Англію загарбниками-піратами перед матчем з Аргентиною
- Міжнародна федерація гандболу скасувала обмеження для росіян: що це означає
- Англія та Аргентина зійдуться в півфіналі ЧС-2026: де і коли дивитися матч
- ЧС-2026 у США, Канаді та Мексиці: фінал 19 липня, де зіграють топ-збірні

